0-13 kg

Już wkrótce powitacie na świecie upragnione maleństwo! Z pewnością chcecie zapewnić mu także maksymalne bezpieczeństwo w trakcie jego pierwszej podróży ze szpitala do domu, jak i podczas każdego kolejnego wspólnego wyjazdu. Niezbędne jest więc dobranie odpowiedniego fotelika samochodowego z grupy wagowej 0-13kg. Ponieważ Wasza pociecha rośnie jeszcze pod sercem mamy, przy wyborze konkretnego modelu należy kierować się jego kompatybilnością z tylną kanapą Waszego auta, na której powinno się go zamontować. Zachowanie odpowiedniego kąta nachylenia jest kluczowe dla zdrowia dziecka i jego bezpieczeństwa w trakcie ewentualnego wypadku.

Bezpiecznie i praktycznie

Tak zwana “łupina” to odpowiednio dostosowany do potrzeb noworodków oraz niemowląt fotelik samochodowy, który dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom będzie również wygodnym nosidełkiem. Nie będziecie musieli więc kończąc podróż za każdym razem wyjmować dziecka, co jest szczególnie istotne przy niskich temperaturach. Korzystając ze specjalnych śpiworków lub otulając zapiętego w pasy malucha kocykiem, wystarczy, że wypniecie łupinę z pasów dla pasażera lub bazy.

Poza tym dzięki dodatkowym adapterom będziecie mogli wpiąć nosidełko do stelaża wózka, co ułatwi Wam dotarcie z auta do celu podróży.

Wyświetlanie wszystkich 13 wyników

Wyświetlanie wszystkich 13 wyników