AKCESORIA DO WÓZKÓW

Dodatkowe siedzisko to niezbędne akcesorium dla każdego rodzica dwójki maluszków. Umożliwia ono zamianę wózka – z pojedynczego na podwójny. Te marki Baby Jogger dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są w zestawie, z zaczepami. Nasi Klienci mogą wybierać dodatkowe siedziska wśród kilku wersji kolorystycznych, mianowicie black, charcoal, cobalt, garnet i onyx.

Oferujemy również gondole. Jest to doskonały dodatek, który pozwoli Twojemu dziecku na spokojny sen podczas podróży i spacerów. Komfortowa gondola Oria dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego jest szeroka oraz przestronna i pasuje na większość wózków Maxi-Cosi. Przeznaczona jest dla noworodków i dzieci do ok. 6 miesiąca życia.

Torba to kolejne akcesorium do wózka, którego nie może zabraknąć w szafie żadnego rodzica. Liczne kieszonki, pas naramienny z ochraniaczem i zaawansowany system zapięć sprawiają, że jest to nie tylko bardzo modne, ale i ergonomiczne rozwiązanie. Torby przychodzą z praktyczną matą do przewijania oraz skórzaną naszywką easyGO.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku