GŁĘBOKO - SPACEROWE

Nowoczesny design i wytrzymała konstrukcja, które urzekną każdą świeżo upieczoną mamę i ceniącego solidne wykonanie tatę. Wózki głęboko-spacerowe 2w1 i 3w1 dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzają się na spacerach z niemowlakiem. Zarówno podczas tych pierwszych wyjść ze śpiącym w gondoli maluchem, jak i wtedy, gdy dziecko już siedzi i może przesiąść się do spacerówki.

Wygodnie dla dziecka i rodziców

Bogaty wybór modeli pozwoli Ci wybrać taki wózek głęboko-spacerowy, który nie tylko przypadnie Ci do gustu, lecz także sprawdzi się w Twojej okolicy. Posiadamy rozwiązania, których konstrukcja dopasowana jest do jazdy w typowo miejskich warunkach, jak również po nierównym terenie. Amortyzatory i wyjątkowo zwrotne koła zapewniają naprawdę przyjemną jazdę i wygodne manewrowanie. Jednocześnie dzięki stelażowi z aluminium oferowane przez nas wózki są tak lekkie, jak to tylko możliwe.

Odpowiednia twardość materacyka w gondoli oraz wygodne siedzisko zapewniają maluszkom prawdziwy komfort podczas ich pierwszych, małych podróży.

Wyświetlanie 1–18 z 72 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 72 wyników